Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies.       Nie pokazuj więcej tego powiadomienia

Meble laboratoryjne - Meble medyczne

W ofercie przedstawiamy przykładowy jeden zestaw, istnieje możliwość wykonania mebli laboratoryjnych na zamówienie i według indywidualnych życzeń klientów.

Zestaw laboratoryjny składa się z dwóch szafek przykrytych wspólnym blatem. Jedna z nich wyposażona jest w przestawną półkę, druga - w pięć szuflad. Szafki przykryte blatem z żywicy epoksydowej, odpornym na wysokie temperatury, kwasy i inne związki stosowane w laboratoriach. Blat odznaczający się twardością porównywalną z kamieniem, jednak pozbawiony jest niespójności, porowatości i przepuszczalności. Dzięki temu w powierzchnią nie wnikają środki chemiczne, barwniki i inne płyny stosowane w laboratoriach. Monolityczny materiał zachowuje idealnie spójną strukturę na całej swojej grubości. Idealnie gładka, pozbawiona spoin powierzchnia zapewnia łatwe utrzymanie czystości. Blaty występują w trzech kolorach: szarym, czarnym i białym.

Meble pokrywa farba proszkowa epoksydowa o dobrej odporności chemicznej, idealna do stosowania w laboratoriach.

Przesuwana szafka - asystor SAL 303 wyposażona została w skrętne kółka antystatyczne, nie brudzące podłogi. Dwa z nich opatrzone są hamulcami. Wymiary szafki dostosowano do zestawu laboratoryjnego tak, aby mieściła się pod blatem. Szafka posiada również blat wykonany z żywic epoksydowych.

Meble laboratoryjne SZL

nr kat. wymiary [mm]
wys. x szer. x gł.
waga [kg] opis
SZL 300 900 x 1600 x 540 117 Szafki laboratoryjne. Blat z żywicy epoksydowej.
SZL 303 - asystor 810 x 500 x 540 50 Przesuwana szafka - asystor.
© 2007-2021 TEZAP